У психіатричному відділенні лікарні в Орхусі зламалася система тривоги, персоналу видали свистки

У психіатричному відділенні Aarhus Universitetshospital уранці 5 травня повністю перестала працювати система тривожних сигналів. Працівникам видали пластикові свистки для виклику допомоги у разі небезпечних ситуацій.

За словами головного лікаря психіатричного відділення Петера Меллера Андерсена (дан. Peter Møller Andersen), частина пацієнтів становить небезпеку для себе або інших людей. Деякі з них перебувають у лікарні за рішенням суду або примусово. І при цьому персонал навіть не отримав інструкцій і не тестував чи чутно ці свистки, скільки разів треба свиснути тощо. 

Представниця з питань умов праці Лене Кунтц (дан. Lene Kuntz) підтвердила, що працівники не впевнені, чи зможуть швидко отримати допомогу в разі загрози. Вона також закликала підготувати резервний план дій на випадок відмови систем безпеки.

За даними лікарні, у психіатричному відділенні потрібно оновити приблизно 550 пристроїв тривожної системи. Директорка лікарні Шарлотте Йозефсен (дан. Charlotte Josefsen) заявила, що кожен пристрій і телефон доводиться оновлювати вручну, а процес займає близько півтори години. Компанія Ascom, яка постачала телефони для системи, заявила, що технічні оновлення раніше проходили без проблем, а причину збою зараз з’ясовують спільно з лікарнею.

У лікарні також повідомили, що посилили присутність охорони та організували додаткові чергування персоналу. Свистки там назвали просто тимчасовим додатковим засобом безпеки.

Джерело

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Здоров’я жінок у Данії: підхід до фізичного та ментального здоров’я”